(8 37) 377 581
(8 37) 488 393
Steigėjas
kauno-miesto-savivaldybe
Partneriai
smm
upc
logo_lt
Sveikatiada_logotipas (1)_0
bepatyciu-logo
Apklausos

Kaip vertinate mūsų įstaigos paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gerbiami tėveliai,

Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020-05-18.

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. iki 31 d. darželyje galios kitokia tvarka nei įprastame režime. Kviečiame susipažinti su sveikatos apsaugos ministro sprendimu čia.

Įstaigos darbo laikas nuo 7:30 iki 18:00 val. (prailgintos grupės nebus)

Nerekomenduojama vesti:

 • Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme V-483 numatytame apraše. 
 • Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

 • Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

Norintys lankyti darželį, tėvai turės pasirašyti deklaraciją. Kas turite galimybę, užpildytą deklaraciją atsineškite ateinant pirmą dieną į darželį, kas neturite galimybės užpildyti deklaracijos namuose, ją pasirašysite atvykę į darželį. Deklaracijos forma   čia.

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomasi tokios tvarkos:

 • Vaikus atvedantys tėvai turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.
 • Priėmimas bus vykdomas per vienerias įstaigos duris.
 • Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą. Todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso.
 • Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome palaukti ir laikytis saugių atstumų.
 • Per kitas duris bus įleidžiami įstaigos darbuotojai ir jų laukia ta pati procedūra.
 • Atvykus į įstaigą, prašome dezinfekuotis rankas.
 • Draudžiama vaikams į lopšelį-darželį atsinešti žaislus ar kitas priemones iš namų

Mokestis už paslaugas

 • Vaikams, kurie karantino metu nelankys įstaigos, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019-10-15 sprendimu Nr. 454 patvirtintu „Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymo dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo“ 10.7 papunkčiu (dėl ekstremalių įvykių), mokestis už paslaugas lopšelyje-darželyje nebus skaičiuojamas.
 • Vaikams, kurie karantino metu lankys įstaigą, mokestis už paslaugas bus skaičiuojamas vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019-10-15 sprendimu Nr. 454 patvirtintu „Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymo dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašu“.

 

Darželyje dirbs TIK TRYS grupės:

“PAGRANDUKO”, ją lankys “Pagranduko” ir “Giliuko” grupių vaikai.

“VARPELIO”, ją lankys “Varpelio” ir “Linelio” grupių vaikai.

“ŽILVIČIO”, ją lankys “Žilvičio” ir “Saulutės” grupių vaikai.

 

Informuojame, kad dėl darbuotojų, galinčių dirbti karantino metu, pasikeitimų, grupėse gali dirbti kiti pedagogai ir padėjėjos nei buvo iki karantino.

Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, prašome iki 9.00 val. informuoti auklėtojas arba darželio administraciją el. paštu klumpele.darzelis@gmail.com arba tel. 837488393, 837377581.

Tikimės supratingumo ir tolerancijos, nes pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Labai tikimės abipusiai laikytis susitarimų ir tokiu būdu apsaugosime vaikus ir vieni kitus.  

Direktorė Jolanta Bitvinskienė